Állásajánlatok

A ZOMKO Kereskedelmi Kft. aktuális állásajánlatai

Vevőszolgálati munkatárs (Budapest)

Vevőszolgálati munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2019.08.31.

Megtekintem
Raktáros munkatárs (Budapest)

Raktáros munkatárs

Jelentkezési határidő: nincs (folyamatos felvétel)

Megtekintem
VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS (BUDAPEST)

A ZOMKO Kereskedelmi Kft. keres, akár azonnali kezdéssel:

VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRSAT

Cégünk országos lefedettséggel rendelkező, 100%-ig magyar tulajdonban lévő dinamikusan fejlődő szerszám nagykereskedés, aki Téged keres!

MILYEN FELADATAID LESZNEK?

• Telefonos ügyintézés
• Partnerekkel való kapcsolattartás
• Üzletkötőinkkel való együttműködés
• Vállalatirányítási rendszer kezelése
• Rendelés felvétel, bevételezés
• Árajánlat készítés
• Szoros együttműködés a cég egyéb egységeivel

HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI ELVÁRÁSOKNAK

• Középiskolai végzettség, érettségi
• Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
• Önálló, precíz munkavégzés
• Magabiztos kommunikáció
• Gyakorlott számítógép használat (MS Excel/Word)
• Energikus személyiség és csapatszellem

ÉS RENDELKEZEL A FELSOROLT ELŐNYÖK VALAMELYIKÉVEL VAGY MINDDEL, AKKOR KÖZTÜNK A HELYED!

• Kereskedelmi munkakörben szerzett tapasztalat
• Ügyfélszolgálati tapasztalat
• Műszaki beállítottság

MIT KÍNÁLUNK SZÁMODRA?

• Biztos munkahelyet, egy kiemelkedő minőségi termékeket forgalmazó cégnél
• Teljes munkaidős foglalkoztatást, egy műszakos, nappali munkarendet 7:30 - 16:30-ig
• Hosszútávon tervezhető, folyamatos munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő, nagy múltú, 100%-ig magyar tulajdonban lévő szerszám nagykereskedelemben
• Céges parkolási lehetőséget és tömegközlekedéssel könnyű megközelíthetőséget
• Modern, a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközparkot
• Lendületes munkahelyi légkört, jó hangulatot
• Betanítást, oktatást és kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1108 Budapest, Kozma utca 4.

Jelentkezésed fényképes Önéletrajzzal várjuk a karrier@zomko.hu email címre, tárgyban a pozíció megjelölésével.

"A jelentkezéssel hozzájárulok a megadott személyes adataim 12 hónapig történő tárolásához, kezeléséhez."
A fenti adatkezeléshez a hozzájárulásod az adatkezeles@zomko.hu email címre küldött elektronikus levéllel tudod visszavonni.

RAKTÁROS MUNKATÁRS (BUDAPEST)

RAKTÁROS MUNKATÁRSAT

• Vevői rendelések tételeinek komissiózása, árumozgatás
• Beérkező áru átvétele és a megfelelő tárhelyre való bepakolása
• Szállítmányokhoz tartozó dokumentumok gondos kezelése
• Kiszedett áruk csomagolása, kiszállításra való előkészítése
• Alapvető raktár higiénia és raktári rend fenntartása
• A raktár pontos, precíz működéséhez való aktív hozzájárulás
• Ügyfelek kezelése
• Ügyviteli rendszer és mobil adatgyűjtő eszközök használata

• Hasonló munkakörben eltöltött legalább 1 év tapasztalat
• Eltökéltség, nagy munkabírás
• Saját magára és munkájára való igényesség
• Pozitív beállítottság
• Önálló munkavégzés

• Targonca jogosítvány
• B kategóriás jogosítvány
• Szerszámipari ismeretek
• Középfokú végzettség

• Biztos munkahelyet;
• Hosszútávon tervezhető, folyamatos munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő, nagy múltú; 100%-ig magyar tulajdonban lévő szerszám nagykereskedelemben;
• Egy műszakos, nappali munkarendet 7:30 - 16:30-ig;
• Céges parkolási lehetőséget és tömegközlekedéssel könnyű megközelíthetőséget;
• Modern, a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközparkot;
• Betanítást, oktatást és
• Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát!

1108 Budapest, Kozma u. 4.

Jelentkezésed fényképes Önéletrajzzal várjuk a karrier@zomko.hu email címre, tárgyban a pozíció megjelölésével.